Timen/Scoren schema

Hieronder vind je het timen/scoren schema, kijk goed of je bent ingepland.

Probeer tijdig te ruilen, want zonder mensen achter de tafel en scheidsrechters zijn er geen wedstrijden, daarom zijn er boetes voor de mensen die niet op komen dagen.

Als je ruilt met iemand geef dit dan door via email aan Website@pickerreds.nl zodat dit bekend is bij het bestuur.

Bekijk hieronder het scoresheet dat gebruikt word tijdens de wedstrijden, zodat je goed voorbereid bent als je moet timen of scoren.

Datum Tijd Team Haldeel Fluiten Fluiten Timen/scoren Timen/scoren
               
vr 15-09 19:15u U18 B Niek Weijenborg  Frank Molenveld Jan Willem Hendriks Evelien Egers
vr 15-09 20:45u U20 C Alexander Egers Rob van den Pangaart Ronnie Van Beest Max Egers 
               
vr 22-09 19:30u U18 C Michel Breitkopf Clint Scholten Antoine Fokkers Frank Molenveld
vr 22-09 21:15u HS C Abel Altena Chiel Egers Lucas Hendriks Remco Bloemena
               
zo 24-09 11:00u U12 C Bob van de Lisdonk Hugo Pan Natasja Hopster Kay Hilverink
zo 24-09 12:30u U14 C Jay Engel Wander Hesselink Karlijn Esman Tao Zhu
               
vr 29-09 19:30u U14 B Mart Gordijn Michel Breitkopf Quinten Smith Ilja Sjaardema
               
zo 22-10 11:00u U12 C Rob van den Pangaart Lotte Olivier Djael Nau Wander Hesselink
               
vr 27-10 19:30u U20 C Ronnie van Beest Alexander Egers Niek Wijenborg Clint Scholten
vr 27-10 21:15u HS C Bob van de Lisdonk Tao Zhu Mart Gordijn Chiel Egers
               
za 28-10 10:00u U14 C Michel Breitkopf Noa Oude Weernink Marc stomps Marcel Sjaardema
za 28-10 11:45u U18 C Antoine Fokkers Hugo Pan Merel Molenveld Frank Molenveld
               
vr 10-11 19:30u U20 C Alexander Egers Clint Scholten Ronnie van Beest Niek Wijenborg
vr 10-11 21:15u HS C Chiel Egers Abel Altena Bob van de Lisdonk Evelien Egers
               
za 18-11 13:30u U12 C Djeelani Nau Michel Breitkopf Gerald Hebbink Frank Molenveld
               
zo 26-11 11:00u U12 C Rob van den Pangaart Hugo Pan Sem Timmermans Antoine Fokkers
               
vr 01-12 19:30u U20 C Ronnie van Beest Alexander Egers Remco Bloemena Jay Engel
vr 01-12 21:15u HS C Tao Zhu Abel Altena Mart Gordijn Evelien Egers
               
za 02-12 10:00u U14 C Max Egers Niek Wijenborg Sandra Baks Lotte Olivier
za 02-12 11:45u U18 C Clint Scholten Michel Breitkopf Sophie Molenveld Frank Molenveld
               
vr 15-12 19:30u U14 C Wander Hesselink Antoine Fokkers Saskia Berendsen Ronnie van Beest
vr 15-12 21:15u HS   Chiel Egers Bob van de Lisdonk Hugo Pan Mart Gordijn
               
za 16-12 10:00u U12 C Lucas Hendriks Abel Altena Isa Wonnink Marcel Sjaardema

Hoe moet ik timen/scoren? De  handleiding kan je hier downloadenVoorbeeld van een Nbb scoresheet, klik op het plaatje hier onder om het te downloaden
sheet